Firma EVAP-DRY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy – Spółka Komandytowa  prowadzi działalność od roku 2011.

 

Od początku swojej działalności nasza firma skupiła się na przemyśle mleczarskim, a zwłaszcza na zagadnieniach dotyczących zagęszczania produktów mleczarskich oraz ich suszenia. 

 

W miarę prowadzenia działalności zwiększył się zakres oferowanych usług. Oprócz technik zagęszczania i suszenia firma oferuje również systemy osuszania powietrza procesowego, systemy ogrzewania powietrza dla suszarni, systemy filtracji powietrza do instalacji proszkowni w pełnym zakresie, systemy rozpylania lecytyny do proszków mlecznych, systemy mieszania i homogenizacji surowców mlecznych z tłuszczami oraz systemy filtracji (filtry workowe)wraz rekuperacją ciepła z powietrza odlotowego z suszarni. 

 

Podane wyżej systemy zamontowane są w zakładach mleczarskich na terenie Polski  jak również na Białorusi.

 

Firma nasza oferuje również dostawę kompletnych linii do zagęszczania i suszenia mleka i surowców mlecznych. Nawiązaliśmy współpracę z firmami inżynierskimi z Europy, które oferują technologie oraz wsparcie techniczne. Poza tym współpracujemy z firmami polskimi, oferującymi urządzenia do prowadzonych przez nas projektów.

 

Od 2019 firma ma w ofercie urządzenia do przetwórstwa owoców, warzyw, ziół itp. Oferowane urządzenia to suszarnie konwekcyjne, suszarnie liofilizacyjne (sublimacyjne). Oprócz tego oferujemy urządzenia do detekcji X-Ray, optyczne sortowniki i inne urządzenia wykorzystywane w przetwórstwie owoców i warzyw.

 

Oferujemy również instalacje suszarnicze do suszenia proszków jajecznych oraz linie do wstępnej obróbki surowca jajecznego przed suszeniem.

 

W zakresie projektowania i realizacji przedsięwzięć firma nasza współpracuje z innymi wykonawcami zapewniającymi pełny profesjonalizm w prowadzeniu inwestycji. Gwarantujemy wsparcie dla naszych klientów nie tylko w okresie gwarancji ale również i w okresie pogwarancyjnym.

 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas wartością nadrzędną.

 

Zapraszamy do współpracy równocześnie dziękując naszym dotychczasowym Klientom za zaufanie.

 

 

 

Prezes Zarządu 

podpis-jj-2aa-pusto

Jak do nas trafić?

EVAP - DRY Spółka
z ograniczoną odpowiedzialnością
i wspólnicy - Spółka Komandytowa

 

ul. Sosnowa 14
Stok Lacki Folwark, 08-110 Siedlce

 

mobile: +48 601 717 253
tel./fax: +48 25 631 83 02